İADE

Gurmeva olarak ürünlerimizden memnun kalmanız en büyük dileğimiz. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız durumlarda 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Gıda içeren ürünlerde, ambalajı bozulmuş ve/veya hasar görmüş ürünlerde cayma hakkı bulunmamaktadır. 14 günlük cayma süresi geçen ürünler de iade kabul edilmemektedir.
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İPTAL

Gurmeva üzerinden oluşturduğunuz gıda siparişlerinizin iptalini, sipariş onayı itibariyle 2 saat içerisinde sağlayabilirsiniz. Bu süreyi geçen onaylı siparişlerin iptali sağlanamamaktadır. Gıda içermeyen siparişlerinizin iptalini kargo çıkışı sağlandıktan sonra kargoyu kabul etmeyerek, gerekli bilgileri bize [email protected] üzerinden ileterek sağlayabilirsiniz.

DEĞİŞİM

Ürünleriniz yanlış geldi veya hasar mı gördü? Sizi mağdur etmek isteyeceğimiz son şey! Bizlere [email protected] adresi üzerinden sipariş numaranız ile ürün görsellerini paylaşmanız sonrasında destek ekibimiz sizi arayacak ve süreci yönetecektir.

Tutar İadesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünlerinizin iade ve/veya iptali, ürününüzün durumu ekibimiz tarafından incelendikten sonra sağlanmaktadır. Tarafımızca süreci tamamlanan iptal/iade işlemleri sonrasında, bankanızın provizyon işlem süresine göre 7 işgünü içerisinde tutar iadeniz tarafınıza sağlanmaktadır. Süreç ile ilgili sorularınızı [email protected]  adresine mail atarak iletebilirsiniz.