Gurmeva.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde size belirtilen ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Ödeme

Gurmeva.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde kredi kartı veya banka kartı aracılığı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme, havale/eft gibi ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır. Ödeme aşamasında kartınızın ilk dört hanesini girdiğinizde; bankanızın size sunmuş olduğu taksit imkanları listelenecektir. Talep ederseniz, ödemenizi taksitli olarak yapabilirsiniz. Online ödeme kuruluşu olarak PayTR ile çalışıyoruz. Siparişiniz, hesap ekstrenizde PayTR / Gurmeva.com veya Gurmeva.com olarak görünecektir. Kart işlemleriniz ve sipariş onayınız ilgili bankanız ve PayTR tarafından sanal bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Gurmeva.com olarak kartınızı, şifre bilgilerinizi ve diğer tüm önemli bilgileri görüntüleyemediğimizi, satın alma aşamasının bankanız ile ilgili olduğunu bilmenizi isteriz. Yine girmiş olduğunuz bilgi güncelleme ve üyelik gibi bilgileriniz; diğer kullanıcılarımız tarafından görüntülenememektedir.

Kargo ve Teslimat

Gurmeva.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, 2 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir. Anlaşmalı kargo firmamız UPS Kargo’dur. UPS Kargo’nun dağıtım bölgelerine ve belirlemiş olduğu termin sürelerine göre ürünler tarafımızdan teslim alındıktan sonra 1-3 işgünü içerisinde size ulaştırılmaktadır. Siparişinizin tarafınıza hızlıca ulaştırılabilmesi adına teslimat bilgileri kısmında yer alan; alıcı isim, soyisim, telefon, adres gibi zaruri bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Kargo Ücreti

Gurmeva.com üzerinden vereceğiniz 250 TL ve üzeri siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 250 TL altında kalan siparişlerde 14,90 TL kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır. Çeşitli kampanya dönemlerinde bu tutar tamamen veya kısmi olarak iptal edilebilir. İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili olarak kargo firması kapıda sizden herhangi bir ücret talebinde bulunamaz. Aksi yaşanan herhangi bir durumda lütfen ürünlerinizi teslim almadan önce bizimle iletişime geçiniz.

Hasarlı Sipariş ve İade

Taşıma durumunda zarar gören veya kusurlu hale gelen ürünlerinizin iadesi veya değişimi konusunda talepte bulunabilirsiniz. Kargo firmasından teslim alırken herhangi bir akma, kırık sesleri veya ambalajda deformasyon gördüğünüz takdirde kargodan tutanak formu talebinde bulunmanız ve teslim almadan ürünü iade etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir nedenle ambalajı açılan veya kullanılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

Hasarlı olduğunu düşündüğünüz ürünlerin tarafımıza ulaşması ile iade süreci başlamaktadır. Operasyon ilgililerimiz prosedüre uygun olup olmadığını inceledikten sonra iadeye onay verir. İade onayı sonrasında tutar iadeniz, sipariş oluşturduğunuz karta geri yatırılır.

Herhangi Bir Sorunda Bize Ulaşın

Fikirlerinizi önemsiyor ve size değer veriyoruz. Siparişinizle ilgili yaşadığınız her türlü olumsuzluğu, ürünle ilgili geri bildirimlerinizi bizimle paylaşın. Eleştirileriniz ile markamıza değer katacağınıza yürekten inanıyoruz. Bizlere iletişim sayfamızda bulunan kanallardan ulaşabilirsiniz.